हामीसँग जोडिनुहोस

नेशनल प्याव्सन भक्तपुरद्वारा एकिकृत पाठ्यक्रम (कक्षा १-३) को अभिमुखीकरण कार्यक्रम सम्पन्न

1 मिनेट

भक्तपुर, ९ असार : नेशनल प्यावेसन भक्तपुरको आयोजनामा परिमार्जित भएको एकिकृत पाठ्यक्रम कक्षा १-३ का शिक्षकहरुको लागि एक दिने अभिमुखीकरण कार्यक्रम २०८० सम्पन्न गरेको छ ।

सदस्य विद्यालयहरुमा अध्यापनरत कक्षा १ देखि कक्षा ३ सम्मका १५१ जना शिक्षकहरुलाई सूर्यविनायक पार्टी भेन्यूमा सम्पन्न कार्यक्रमको सहजीकरण पाठ्यक्रम विकास केन्द्रका पूर्व अधिकृत खिल नारायण श्रेष्ठले गर्नु भएको थियो  ।

कार्यक्रममा एकिकृत पाठ्यक्रम सम्बन्धि शि़क्षकहरुले नबुझेका विषयहरुमा छलफल गर्नुका साथै मूल्याकंन सम्बन्धि सहजीकरण गरिएको थियो । नेशनल प्याव्सन भक्तपुरका अध्यक्ष संजय खड्काले पाठ्यक्रम सम्बन्धि ज्ञान शिक्षकहरुले जान्नु र बुझ्नु पर्ने सबै भन्दा पहिलो ज्ञान भएकोले यो अभिमुखीकरण आयोजना गरेको बताउनु भयो ।

परिमार्जित एकिकृत पाठ्यक्रम कक्षा १-३ को बारेमा विषय शिक्षकहरुमा पर्याप्त ज्ञान हुनुका साथै वार्षिक कार्यघण्टा, आन्तरिक एवं बाह्य मूल्याकंन, अन्तिम मूल्याकंन आदि सम्बन्धि बुझ्न पनि आजको प्रशिक्षणले टेवा पुग्ने अध्यक्ष खड्काले बताउनु भयो  ।

ट्रेण्डिङ

     अमृता अर्याल अस्मिता तामाङ
     रवि खड्का
     ©2023 Design and Developed By: Jamin Rai
     सम्पर्क
     ठेगाना सूर्यबिनायक–८, जगाती भक्तपुर, नेपाल
     यस वेवसाइटमा प्रकाशित कुनै पनि सामग्रीहरू पुनःप्रकाशन वा प्रसारण गर्नुअघि अनुमति लिनुहुन अनुरोध छ ।