हामीसँग जोडिनुहोस

एसिया कप २०२३ का लागि नेपाली टोलीको घोषणा

1 मिनेट

साउन २९,काठमाण्डौ ।

नेपाली क्रिकेट सङ्घ क्यानले एसिया कप २०२३ का लागि नेपाली टोलीको घोषणा गरेको छ । आज सोमवार नेपाली क्रिकेट टिमका मुख्य प्रशिक्षक मोन्टी देसाईले रोहितकुमार पौडेलको कप्तानीमा १७ सदस्यीय टोलीको घोषणा गरेका हुन् ।

एसिया कप अगस्ट ३० देखि सेप्टेम्बर १७ सम्म पाकिस्तान र श्रीलङ्कामा हुनेछ । समूह ुएु मा नेपालसहित भारत र पाकिस्तान छन् । यस्तै समूह ुबीु मा बङ्गलादेश, श्रीलङ्का र अफगानिस्तान छन् ।

नेपालले पहिलो खेल अगस्ट ३० मा पाकिस्तानसँग मुल्तानमा खेल्नेछ । यस्तै नेपालले दोस्रो खेलमा सेप्टेम्बर ४ मा भारतसँग श्रीलङ्कामा खेल्नेछ । नेपालले पहिलो पटक एसिया कप खेल्न लागेको हो ।हरेक समूहका शीर्ष दुई टोली सुपर ४ु मा पुग्नेछन् । ुसुपर ४ु पछि शीर्ष २ टोलीले फाइनल खेल्नेछन् ।एसिया कपअघि नेपालले पाकिस्तानको कराँचीमा स्थानीय टिमसँग अभ्यास खेल खेल्नेछ ।

यस्तो छ नेपाली टिम

रोहितकुमार पौडेल ९कप्तान०, आसिफ शेख ९विकेटकिपर०, कुशल भुर्तेल, ललित राजवंशी, भीम सार्की, कुशल मल्ल, दीपेन्द्रसिंह ऐरी, सन्दीप लामिछाने, करण केसी, गुलसन झा, आरिफ शेख, सोमपाल कामी, प्रतिस जिसी, किशोर महतो, सन्दीप जोरा, अर्जुन साउद र श्याम ढकाल ।

 

ट्रेण्डिङ

     अमृता अर्याल अस्मिता तामाङ
     रवि खड्का
     ©2024 Design and Developed By: Jamin Rai
     सम्पर्क
     ठेगाना सूर्यबिनायक–८, जगाती भक्तपुर, नेपाल
     यस वेवसाइटमा प्रकाशित कुनै पनि सामग्रीहरू पुनःप्रकाशन वा प्रसारण गर्नुअघि अनुमति लिनुहुन अनुरोध छ ।