हामीसँग जोडिनुहोस

पत्रकार महासंघका सचिव भुजुलाई पितृशोक

0 मिनेट
भक्तपुर, १५ असार : नेपाल पत्रकार महासंघ उपत्यका प्रदेशका सचिव, पत्रकार महासंघ भक्तपुरका सल्लाहकार एवं दबाब साप्ताहिकका प्रकाशक/सम्पादक अमर भुजुलाई पितृशोक परेको छ । भुजुका पिता रामबहादुर भुजुको ९१ वर्षको उमेरमा आज दिउँसो ख्वप अस्पताल च्याम्हासिंहमा उपचारको क्रममा निधन भएको हो ।
लामो समयदेखि श्वासप्रश्वासको रोगको उृपचार गराई रहनु भएका भुजु आज बिहान आफ्नै निवासमा लडेपछि उपचारका लागि ख्वप अस्पतालमा लगिएको उपचारकै क्रममा निधन भएको सम्पादक भुजुले जानकारी दिनुभयो । दुई छोरा र एक छोरीका पिता मृतक भुजुको आजै कटुञ्जेस्थित गडेधारा घाटमा अन्येष्टि गरिएको छ ।

ट्रेण्डिङ

     अमृता अर्याल अस्मिता तामाङ
     रवि खड्का
     ©2023 Design and Developed By: Jamin Rai
     सम्पर्क
     ठेगाना सूर्यबिनायक–८, जगाती भक्तपुर, नेपाल
     यस वेवसाइटमा प्रकाशित कुनै पनि सामग्रीहरू पुनःप्रकाशन वा प्रसारण गर्नुअघि अनुमति लिनुहुन अनुरोध छ ।