हामीसँग जोडिनुहोस

सेभिल्लासँग हार्‍यो लिभरपुल

1 मिनेट

साउन ६, २०७६ | च्याम्पियन्स लिगको च्याम्पियन लिभरपुल स्पेनिस क्लब सेभिल्लासँग पराजित भएको छ। बलियो लिभरपुललाई पराजित गर्दा २–१ को जित निकाल्यो।

सेभिल्लाले खेलको ३७ औं मिनेटमा नोलिटोको गोल मार्फत खेलमा अग्रता बनायो। पहिलो हाफमा खेललाई बराबरीमा ल्याउने क्रममा लिभरपुलले अन्तिम मिनेटमानै बराबरी गोल गर्‍यो। डिभोक ओरिगीले पेनाल्टी क्षेत्र भित्रबाट गोल गरेका थिए। एलेक्जेन्डर आर्नोल्डको क्रस डिफेन्डरले क्लियर गर्न नसक्दा ओरिगिले गोल गरेका थिए।

दोस्रो हाफको ७६ औं मिनेटमा सेभिल्ला १० खेलाडीमा सिमित हुन पुग्यो। लिभरपुलका लारोचीलाई सेभिल्लाका नाग्ननले फल गरेपछि रेफ्रीले सिधै रातो कार्ड देखाएका थिए। उक्त फलका कारण घाइते भएका लारोचीलाई स्ट्रेचरमा बाहिर लग्नुपरेको थियो। तर १० खेलाडीमा सिमित भएपनि खेलको अन्तिम मिनेटमा सेभिल्लाले पोजोको गोलमा अग्रता लियो जुन गोलनै खेल जित्नका लागि निर्णायक बन्यो। गोलरक्षक सिमोन मिग्नोलेट छलाउँदै पोजोले सहजै गोल गरेका थिए। थप समयमा गोल हुन नसक्दा लिभरपुल खेलमा पराजित हुन पुग्यो।

ट्रेण्डिङ

     अमृता अर्याल अस्मिता तामाङ
     रवि खड्का
     ©2023 Design and Developed By: Jamin Rai
     सम्पर्क
     ठेगाना सूर्यबिनायक–८, जगाती भक्तपुर, नेपाल
     यस वेवसाइटमा प्रकाशित कुनै पनि सामग्रीहरू पुनःप्रकाशन वा प्रसारण गर्नुअघि अनुमति लिनुहुन अनुरोध छ ।