हामीसँग जोडिनुहोस

मन्त्रीको ट्रोल बनाउनेलाई सजाय

0 मिनेट
Pic Credit: Web

श्रावत्तण १२ । भारतीय मूलकी नवनियुक्त गृहमन्त्री प्रीति पटेललाई गत वर्ष अनलाइनमा आपत्तिजनक सन्देश पठाएको स्वीकार गरेका एक व्यक्तिलाई कारावास सजाय सुनाएको छ । गत जनवरीमा पक्राउ परेका गेरार्ड ट्रेयमरलाई अदालतले २२ महिनाको कारावास सजाय सुनाएको हो । उनले कन्जरभेटिव पार्टीकी वरिष्ठ सांसद प्रीतिको फेसबुक पेजमा अक्टोबरदेखि डिसेम्बर २०१८ को बीचमा कैयौं नश्लवादी सन्देश पठाएका थिए । ५३ वर्षिय आरोपीले उत्तरी आयरल्याण्डको डेमोक्रेटिक यूनियनिस्ट पार्टीका नेता अर्लेने फोस्टरलाई पनि ट्रोल गरेका थिए ।

ट्रेण्डिङ

     अमृता अर्याल अस्मिता तामाङ
     रवि खड्का
     ©2023 Design and Developed By: Jamin Rai
     सम्पर्क
     ठेगाना सूर्यबिनायक–८, जगाती भक्तपुर, नेपाल
     यस वेवसाइटमा प्रकाशित कुनै पनि सामग्रीहरू पुनःप्रकाशन वा प्रसारण गर्नुअघि अनुमति लिनुहुन अनुरोध छ ।